Szumiący Lisek Friends of Whisbear®

Szumiąca zabawka Whisbear ułatwia zasypianie noworodkom i niemowlętom. Jest niezastąpiona szczególnie w pierwszych miesiącach życia, co najlepiej odczuwają młodzi rodzice. Dzięki funkcjonalnemu klipsowi i niewielkiemu rozmiarowi szumiącej zabawki sprawdzi się jako zawieszka do wózka. Wytrzymały i poręczny klips w łatwy sposób można przyczepić do fotelika samochodowego i zabrać w podróż. Szumiący lisek może także podróżować razem z dzieckiem i usypiać je do snu, gdy będzie przyczepiony do poręczy wózka. Lisek WHISBEAR otacza dziecko niegroźnym i bezpiecznym szumem, który ułatwia zasypianie.

 

Szumiący lisek Whisbear emituje uspokajający różowy szum przez 40 minut. Funkcja soft start i soft stop sprawia, że szum włącza i wyłącza się stopniowo. Wszystko po to, by nagła zmiana w otoczeniu nie rozbudziła dziecka. Jego głośność można ustawić, dostosowując ją do potrzeb maluszka. Co więcej, idealnie sprawdza się podczas spacerów jako zawieszka do wózka dziecięcego. Dzięki uniwersalnemu klipsowi można zabierać ją również w dalsze podróże. Wystarczy tylko zawiesić ją również przy foteliku samochodowym. Szumiący lisek WHISBEAR jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku, za sprawą wysokojakościowego materiału, którym jest pokryty.

Czym wyróżnia się szumiąca zabawka dla niemowlaka?

    • Uspokaja i usypia dziecko.

    • Posiada funkcjonalny klips, który można w łatwy sposób przyczepić w dowolnym miejscu.

    • Niewielki rozmiar sprawia, że zawsze można mieć ją przy sobie.

    • Firma Whisbear zapewnia dożywotnią gwarancję.

    • Wymiary: główka maskotki: 8 x 8 x 2,5 cm, tasiemka z klipsem: 15,5 cm, długość zawieszki wraz z urządzeniem szumiącym: 23,5 cm.

    • Waga: 0,20kg

    • Urządzenie działa na trzy baterie typu AAA.

Wymiary:

główka maskotki: 8 x 8 x 2,5 cm

tasiemka z klipsem: 15,5 cm

długość zawieszki wraz z urządzeniem szumiącym: 23,5 cm

urządzenie: 7 x 2,3 cm

opakowanie: 23 x 16,5 x 3 cm

Waga: 0,20kg

Urządzenie działa na trzy baterie typu AAA, które ze względów bezpieczeństwa nie są dołączone do zestawu.

Marka: Whisbear
Kod Produktu: whisb103
Dostępność: W Magazynie
79.00 PLN
Ilość: + -