Nordville - Łóżko z szufladą - Miś

Przedstawiamy Wam drewniane łóżko dla dzieci z praktyczną szufladą, która pomieści mnóstwo drobiazgów. Rama łóżka wykonana jest z litego drewna sosnowego i wyposażona jest w solidny stelaż pod materac (materac sprzedawany osobno).  Dodatkowo nasze łóżko posiada w zestawie barierkę ochronną, dzięki której Twoje dziecko jest bezpieczne podczas snu. Gdy nie jest już potrzebna, można ją łatwo zdemontować.

Nasze meble mają ponadczasową formę, uniwersalną stylistykę i wykonane są w 100% z litego drewna sosnowego. Różnorodność dostępnych brył, pozwala na swobodny wybór dodatków i dekoracji przy aranżacji pokoju.

 

Łóżko wykończone jest podwójną warstwą najwyższej jakości półmatowych, bezbarwnych lakierów ekologicznych, które podkreślają naturalną strukturę i barwę drewna sosnowego.

 

Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu. W zestawie znajduje się szczegółowa instrukcja montażu wraz z niezbędnym wyposażeniem (śrubki, kołki).

W skład zestawu wchodzą: rama drewniana, barierka ochronna, stelaż pod materac, instrukcja montażu, wszystkie potrzebne śruby.

 

Prosimy wybrać w opcjach kolor łóżka i rozmiar.

 

ŁÓŻKO 160 cm:

Wymiary: 60 cm wysokość x 80 cm szerokość x 160 cm długość

Wymiary szuflady: 17 cm x 159 cm x 70 cm

Waga: 23 kg

 

ŁÓŻKO 180 cm:

Wymiary: 60 cm wysokość x 80 cm szerokość x 180 cm długość

Wymiary szuflady: 17 cm x 70 cm x 179 cm

Waga: 26 kg

 

Wymiary zagłowia: 60 cm wysokość x 87 cm szerokość

 

Po otrzymaniu przesyłki z łóżkiem należy dokładnie obejrzeć karton i zawartość- w razie uszkodzeń, do których doszło w transporcie, nie przyjmujemy reklamacji bez protokołu podpisanego przez kuriera!

 

Marka: Nordville
Kod Produktu: MIS
Dostępność: Out Of Stock

Dostępne opcje


* size:

* Kolor:660.00 PLN
Ilość: + -