Nordville - Łóżeczko-tapczanik Augustin

Przedstawiamy Wam łóżeczko niemowlęce Augustin z możliwością przerobienia na tapczanik dziecięcy. Rama łóżka wykonana jest z litego drewna sosnowego i wyposażona jest w solidny stelaż pod materac, który możecie ustawić na trzech wysokościach. W jednym z dłuższych boków zamontowaliśmy 3 szczebelki, które łatwo wyjąć, żeby Wasz Maluszek mógł sam wychodzić z łóżeczka.   

Boki wykonaliśmy z okrągłych szczebelków o średnicy 16 mm w odstępach 6 cm.

Łóżko wykończone jest podwójną warstwą najwyższej jakości półmatowych, bezbarwnych lakierów ekologicznych, które podkreślają naturalną strukturę i barwę drewna sosnowego.

 

Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu. W zestawie znajduje się szczegółowa instrukcja montażu wraz z niezbędnym wyposażeniem (śrubki, kołki).

 

W skład zestawu wchodzą: rama drewniana, barierki ochronne, stelaż pod materac, instrukcja montażu, wszystkie potrzebne śruby.

 

UWAGA: Materac NIE jest wliczony w cenę zestawu.

Rozmiar 140x 70 cm

 

Po otrzymaniu przesyłki z łóżkiem należy dokładnie obejrzeć karton i zawartość- w razie uszkodzeń, do których doszło w transporcie, nie przyjmujemy reklamacji bez protokołu podpisanego przez kuriera!

 

Marka: Nordville
Kod Produktu: AUGUSTIN
Dostępność: Out Of Stock
460.00 PLN
Ilość: + -