Nordville - Łóżeczko niemowlęce Amelie z szufladą

Przedstawiamy Wam łóżeczko niemowlęce Amelie z praktyczną szufladą, która pomieści mnóstwo drobiazgów. Rama łóżka wykonana jest z litego drewna sosnowego i wyposażona jest w solidny stelaż pod materac, który możecie ustawić na trzech wysokościach (regulacja na wysokościach 18 cm, 33 cm, 49 cm). W jednym z dłuższych boków zamontowaliśmy 3 szczebelki, które łatwo wyjąć, żeby Wasz Maluszek mógł sam wychodzić z łóżeczka.   

Boki wykonaliśmy z okrągłych szczebelków o średnicy 16 mm w odstępach 6 cm.

Łóżko wykończone jest podwójną warstwą najwyższej jakości półmatowych, bezbarwnych lakierów ekologicznych, które podkreślają naturalną strukturę i barwę drewna sosnowego.

 

Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu. W zestawie znajduje się szczegółowa instrukcja montażu wraz z niezbędnym wyposażeniem (śrubki, kołki).

 

W skład zestawu wchodzą: rama drewniana, barierki ochronne, stelaż pod materac, instrukcja montażu, wszystkie potrzebne śruby.

 

UWAGA: Materac NIE jest wliczony w cenę zestawu.

Rozmiar 120x 60 cm

 

Po otrzymaniu przesyłki z łóżkiem należy dokładnie obejrzeć karton i zawartość- w razie uszkodzeń, do których doszło w transporcie, nie przyjmujemy reklamacji bez protokołu podpisanego przez kuriera!

 

 

Marka: Nordville
Kod Produktu: AMELIES
Dostępność: W Magazynie
359.00 PLN
Ilość: + -